Sıva Üstü Led Spot

Bu ışıklar evlerde, ofislerde ve perakende alanlarda görev aydınlatması veya vurgu aydınlatması olarak kullanılır.

“Sıva üstü led spot” bir led ışık aygıtı türüdür. Direk olarak tavan veya duvar yüzeyine monte edilmek için tasarlanmıştır. Bu ışıklar evlerde, ofislerde ve perakende alanlarda görev aydınlatması veya vurgu aydınlatması olarak kullanılır. Bu ışıklar dimmable olabilir ve çeşitli renk sıcaklıkları ve ışık açılarına sahiptir.

Direkt olarak tavan ve duvar yüzeyine monte edildiklerinden kurulum için öncelikle bir delik açmanız ve sonra ışık aygıtını bu deliğe yerleştirmeniz gerekir. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, ışık aygıtının güç kaynağına bağlanması gerekir.

Sıva üstü led spotlar, genellikle görev aydınlatması veya vurgu aydınlatması olarak kullanılır. Örneğin, bir mutfakta masa üstü veya bir yatak odasında bir yatak üstü aydınlatması olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, bir ofis veya mağazada ürünleri vurgulamak için de kullanabilirsiniz. Sıva üstü led spotlar, genellikle dimmable olabilir, bu nedenle ışık seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli renk sıcaklıkları ve ışık açılarına sahip olabilirler, bu nedenle ışık tonunu ve yayılımını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.